+48 NOT

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą
Wyrażam zgodę na przetwadzanie moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

Opis inwestycji

WIOSENNY PRZEDŚWIT

- dobry design i wyjątkowy komfort w sielankowej przestrzeni...

 

Dla tych, którzy pragną mieszkać w mieście, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i z dala od hałasu, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

 
Osiedle WIOSENNY PRZEDŚWIT realizowane jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim przy ulicy Przedświt. Będzie to kameralne osiedle, składające się z trzech, 3-piętrowych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanym  metrażu. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, a mieszkania usytuowane na parterze rozległe tarasy i ogródki. Dzięki zastosowaniu okien typu portfenetr mieszkania będą doskonale doświetlone.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co z pewnością zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Pomiędzy budynkami znajdzie się plac zabaw dla dzieci a wszystko to w otoczeniu naturalnej zieleni. Całość zaprojektowana została przez renomowanych i doświadczony architektów w nowoczesnym i bardzo oryginalnym stylu. Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu dobrej jakości materiałów i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań.

Budynki będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych - wyposażone w windę dostępną z już z poziomu garażu. Oprócz miejsc postojowych w garażu podziemnym , w ofercie posiadamy także komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe.

W pierwszym etapie został zrealizowany budynek C, którego budowa już się zakończyła, a mieszkania  zostały przekazane nabywcom już w kwietniu 2016 roku. Termin odbiorów mieszkań w budynkach A i B, których budowa trwa, planowany jest na  wrzesień/październik 2016 roku.

 

W OFERCIE POSIADAMY JESZCZE MIESZKANIA W BUDYNKU C, KTÓRE SĄ GOTOWE DO ODBIORU!

  Ogródek