+48 NOT

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą
Wyrażam zgodę na przetwadzanie moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

Lokalizacja

To samo miasto, inna przestrzeń.

 

Bujna zieleń, cisza i mnóstwo miejsc spacerowych, a wszystko to zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta. To właśnie w takim miejscu zdecydowaliśmy się przeprowadzić naszą inwestycję.

 

 

Osiedle Wiosenny Przedświt zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim, w malowniczej, cichej i bezpiecznej okolicy.

 

To miejsce, w którym z powodzeniem odpocząć można od wielkomiejskiego zgiełku. Liczne, rozległe tereny zielone, z zachwycającym starodrzewiem, stwarzają wspaniałe możliwości do spacerów oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Tuż przy osiedlu przepływa malownicza rzeczka Kasina, a niedaleko znajduje się także przepiękny Park Tysiąclecia, obejmujący aż 90 ha. Wobec Parku władze miasta mają atrakcyjne plany, według projektu ma tu powstać m.in. Forum Stu Źródeł oraz sztuczny zbiornik z przystanią jachtową i plażą. To idealne miejsce na poranny jogging, przejażdżkę rowerem, czy też spacer z bliskimi.

 

Sielankowa atmosfera, nie oznacza wcale kłopotów z dojazdem do centrum miasta – dzieli nas od niego tylko 15 minut jazdy autem! W pobliżu osiedla znajdziemy także przystanek komunikacji miejskiej, skąd odjeżdżają cztery linie autobusowe, umożliwiające dogodny dojazd także w inne części Wrocławia. Amatorzy wycieczek poza miasto oraz poza granice naszego kraju, z pewnością docenią fakt, że niewielka odległość dzieli osiedle także od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i Lotniska.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie budynków znajdziemy żłobek, szkoły, przedszkola, przychodnię oraz kościół. Mieszkając na osiedlu Wiosenny Przedświt bez problemu także zrobimy zakupy, umożliwią nam to, różnego rodzaju osiedlowe sklepiki oraz centrum handlowe Futura Park, do którego dojedziemy zaledwie w 5 minut! Nie pokonując zbyt dużej drogi możemy także skorzystać z usług solarium, salonu fryzjerskiego oraz zjeść obiad w pobliskiej restauracji.

 

Na Muchoborze Wielkim działają trzy kluby: Wrocławski Klub Formaty, Klub Młodzieżowy oraz Klub Seniora. Młodzież i osoby starsze uczęszczać mogą na zajęcia językowe, aerobic, lub na   organizowane przez kluby wycieczki. Można tam także skorzystać z darmowego dostępu do komputera i internetu, warsztatów, czy też pomocy psychologa. Klub formaty to miejski ośrodek kultury, organizowane są tu liczne wernisaże, festiwale, koncerty na wysokim poziomie, imprezy plenerowe oraz różnego rodzaju kursy. Obok swojego miejsca zamieszkania, możesz więc także ciekawie spędzać czas, bez konieczności przemieszczania się do centrum.

 

Lokalizacja osiedla to niewątpliwie jego bardzo duży atut, kameralne miejsce urzeka swym urokiem i spokojem. Z powodzeniem można tu odpocząć po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Kontakt z naturą z pewnością wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Aby mieć to wszystko nie musisz wcale rezygnować z mieszkania w mieście, wystarczy kilkanaście minut i znajdziesz się w centrum – szybko i bez trudu dotrzesz do pracy, czy też na uczelnię.

 

Zamieszkaj na osiedlu Wiosenny Przedświt, a Twój dom stanie się Twoją oazą spokoju!